888Starz proces rejestracji i weryfikacji konta

Aby zawierać zakłady u bukmachera 888Starz Polska, należy zarejestrować konto. Założenie konta jest krokiem obowiązkowym. Bez niego nie będzie można się zalogować, wpłacić środków na konto i zawierać zakładów. Procedura rejestracji odbywa się na stronie internetowej oraz w aplikacji 888starz dla systemu Android i iOS. Jest ona maksymalnie uproszczona i obejmuje tylko kilka kroków.

Jak zarejestrować się w 888Starz w Polsce?

Strona przyjmuje rejestracje od wszystkich pełnoletnich użytkowników bez żadnych dodatkowych wymagań. Jeśli nie grałeś wcześniej u bukmachera, możesz założyć konto w kilka minut. Co musisz zrobić.

1

Otwórz stronę 888starz

Uruchom przeglądarkę i przejdź przez nią na stronę główną oficjalnej witryny 888Starz Poland. Pamiętaj, aby wyrazić zgodę na przesyłanie plików cookies, jeśli otrzymasz taką prośbę.

2

Otwórz formularz rejestracyjny

W górnej części strony zobaczysz przyciski do logowania i rejestracji. Kliknij na ten drugi. Następnie w oknie, które się otworzy, wybierz, jak chcesz założyć konto. Pełne lub przez numer telefonu.

3

Wypełnij formularz

W otwartym formularzu pojawi się zestaw pustych pól, w których należy podać swoje dane kontaktowe i osobowe. Linie, które muszą być wypełnione, są oznaczone gwiazdką. Wprowadź wymagane informacje i zakończ rejestrację.

Wymagania dotyczące rejestracji konta 888Starz

Biuro bukmacherskie posiada kilka zasad i ograniczeń dotyczących rejestracji nowych użytkowników, których należy przestrzegać. Zapoznaj się z nimi przed założeniem konta:

  • Zakłady sportowe mogą obstawiać tylko dorośli użytkownicy. Zabronione jest granie przez osoby poniżej 18 roku życia;
  • Każda osoba może posiadać nie więcej niż jedno konto w systemie. Ponowna rejestracja nie jest możliwa;
  • Informacje podane przez Ciebie w formularzu rejestracyjnym muszą być dokładne. W przeciwnym razie Twoje konto może zostać zablokowane.

Nie łam tych zasad, a Twoje konto będzie bezpieczne. Będziesz mógł swobodnie obstawiać i grać w kasynie.

Rejestracja przez aplikację 888Starz

Rejestracja w aplikacji 888Starz przebiega tak samo. Zarówno na Androida, jak i na iOS. Musisz uruchomić aplikację, kliknąć w przycisk rejestracji na górze strony i wypełnić formularz. Nie zapomnij podać kodu promocyjnego, jeśli chcesz wziąć udział we wszystkich aktualnych promocjach i otrzymać wszystkie dostępne bonusy.

Proces weryfikacji konta 888Starz

Przed wypłatą pieniędzy niektórzy użytkownicy muszą przejść procedurę weryfikacyjną na żądanie służby bezpieczeństwa. Dzięki niej możemy zapewnić wyższy poziom bezpieczeństwa i zagwarantować uczciwą grę. Weryfikacja odbywa się w kilku etapach:

1

Wypełnianie profilu.

W ustawieniach profilu należy wypełnić wszystkie pola danymi osobowymi;

2

Potwierdzić pocztę i numer telefonu.

Podane informacje kontaktowe muszą zostać potwierdzone;

3

Potwierdzenie tożsamości.

W tym celu należy przesłać zdjęcia dowodu osobistego do Helpdesku.

Weryfikacja trwa średnio od 1 do 3 dni. Jeśli wcześniej na konto zostały nałożone ograniczenia, po zakończeniu weryfikacji zostaną one całkowicie usunięte.

888Starz bonus powitalny po rejestracji konta

Nowi użytkownicy po rejestracji i pierwszej wpłacie mogą otrzymać dodatkowe +100% od wpłaconej kwoty, ale nie więcej niż 430 zł. Oferta ta jest ważna przez 30 dni od momentu założenia konta. Aby z niej skorzystać należy wykonać kilka kroków:

  1. Zarejestruj się. Załóż konto na oficjalnej stronie 888Starz lub w aplikacji mobilnej;
  2. Uzupełnij swoje konto. Dokonaj wpłaty przez kasę w kwocie nie mniejszej niż 5 zł;
  3. Przejdź do stawiania zakładów. Spełnij wymagania dotyczące zakładów, aby wypłacić swoje pieniądze.

Bonusy zostaną natychmiast dopisane do salda wraz z depozytem. Jego maksymalna kwota to 430 zł. Zanim jednak będziesz mógł wypłacić te pieniądze, będziesz musiał dokonać 5-krotnego obrotu zakładami. Postaw ekspresowe zakłady na 3 lub więcej zdarzeń z indywidualnymi kursami zaczynającymi się od 1,4. Gdy tylko obrót zakładów wyniesie 5-krotność kwoty bonusu, pieniądze zostaną przelane z salda bonusowego na saldo główne i będzie można je wypłacić na e-portfel lub kartę bankową.

FAQ

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące rejestracji w 888Starz Polska, możesz zadać je zespołowi wsparcia za pośrednictwem poczty lub czatu online na stronie. Poniżej postaramy się również odpowiedzieć na kilka typowych pytań.

Czy mogę otrzymać bonus powitalny dwa razy?

Nie, ta promocja jest dostępna tylko raz dla każdego nowego użytkownika przy dokonywaniu pierwszego depozytu.

Czy mogę zmienić adres e-mail już utworzonego konta?

Możesz, ale tylko poprzez usługę wsparcia. Nie będziesz mógł samodzielnie zmienić adresu e-mail powiązanego z Twoim kontem.

Co powinienem zrobić, jeśli zgubiłem hasło do konta?

Można ją przywrócić poprzez formularz autoryzacji. Funkcjonalność ta jest dostępna zarówno na stronie, jak i w aplikacji mobilnej.

Czy potrzebujesz weryfikacji, aby grać?

Nie, weryfikacja jest wymagana tylko przy wypłacie środków. Ma ona charakter selektywny i jest dokonywana na prośbę obsługi technicznej.