888Starz Oficjalna Licencja

888Starz działa legalnie w Polsce na podstawie Oficjalnej Licencji Curacao #8048/JAZ2020-048. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat regulacji działalności.

Obszary zakazane

Curacao Gambling Commission licencjonuje firmy świadczące usługi w zakresie rozrywki hazardowej i zakładów sportowych. Pozwolenie uzyskane w tej jurysdykcji pozwala witrynie świadczyć usługi w dziesiątkach krajów na całym świecie – gdzie legalność licencji jest prawnie potwierdzona. Istnieje jednak lista wykluczonych krajów, na terytorium których nie można działać z licencją Curacao. Są to Holandia, Curacao, Australia, Francja i Holenderskie Indie Zachodnie.

Jeśli zauważysz, że firma posiadająca licencję Curaçao działa w jednym z tych państw, zgłoś ten fakt do zespołu wsparcia Komisji Gier. Ale zanim wyślesz wiadomość, sprawdź, czy strona działa w wykluczonym kraju na podstawie powiązanej licencji.

Zrzeczenie się prawa własności do marki

Curaçao Gambling Commission jest organizacją, która działa w zakresie licencjonowania firm w dziedzinie hazardu. Wydajemy zezwolenia na prowadzenie kasyno online, poker roomów i zakładów bukmacherskich. W tym przypadku Komisja Hazardowa nie zajmuje się regulacją i kontrolą pracy takich projektów. Nie odpowiadamy za te firmy i nie możemy ponosić odpowiedzialności za ich działania, które mogą skutkować naruszeniem prawa niektórych krajów. Nie mamy żadnego interesu handlowego w działaniach takich firm i nie możemy wpływać na decyzje podejmowane przez ich kierownictwo.

Właściciele marek sami muszą zadbać o przestrzeganie przepisów i wymogów prawnych, a także zapewnić uczciwość i bezpieczeństwo rozgrywki dla użytkowników.

System weryfikacji druku

Projekt systemu weryfikacji wydruków, podobnie jak wszystkie treści na tej stronie i w serwisie 888starz, jest usługą cyfrową, która pozwala na natychmiastową ocenę statusu pracy firmy. Wszelkie materiały będące częścią takiego systemu są uznawane za zarejestrowaną i niezarejestrowaną własność intelektualną. Są one chronione przez prawa autorskie. Osoby trzecie nie mogą według własnego uznania wykorzystywać lub modyfikować tych informacji w jakikolwiek sposób dla własnych korzyści. Takie działania kwalifikowałyby się jako naruszenie praw autorskich.

Znaki towarowe

Wszystkie znaki towarowe i marki, jak również komercyjne nazwy marek i symbole na stronie licencji, są własnością intelektualną Curaçao Gaming Commission. Należą one do organizacji i są chronione przez prawa własności intelektualnej i prawa autorskie. Wyjątkiem jest nazwa firmy i nazwa domeny licencjonowanej strony internetowej.