888Starz czas wypłaty, zasady i metody

Gdy zdobędziesz pierwsze pieniądze z zakładów sportowych w 888Starz lub w kasynie, będziesz mógł je wypłacić za pośrednictwem kasjera. Wypłaty dostępne są zarówno na stronie, jak i w aplikacji na Androida i iOS. Szybkie terminy płatności, minimalne prowizje i ogromny wybór systemów płatności czekają na Ciebie przy zarejestrowanym koncie.

Jak wypłacić pieniądze z 888Starz: Instrukcje krok po kroku

Procedura wypłaty wygranych u bukmachera 888Starz jest maksymalnie uproszczona. Wystarczy, że wykonasz kilka czynności, aby przelać środki na swój e-portfel lub kartę. Aby to zrobić, wykonaj kroki opisane w poniższej instrukcji.

1

Otworzyć kasę

Zaloguj się na stronie lub w aplikacji i przejdź do sekcji kasjera, klikając przycisk do wpłat lub otwierając tę sekcję poprzez ustawienia. W oknie, które się pojawi, przejdź do zakładki wypłaty.

2

Wybierz system płatności

Do Twojej dyspozycji oddane zostaną dziesiątki usług płatniczych. Ich dokładna lista zależy od regionu zamieszkania. Polscy gracze mają dostęp do systemów płatności, które są popularne w tym kraju. Kliknij na jeden z nich, aby przejść do realizacji płatności.

3

Wypełnij pola

Wpisz dane dotyczące płatności we wszystkich pustych liniach, określ kwotę przelewu i potwierdź transakcję. Po tym zostanie ona automatycznie wysłana do realizacji.

888Starz Metody wypłaty

metody wypłaty

Strona internetowa i aplikacja 888Starz Polska są dostępne dla kilkunastu systemów płatności, za pośrednictwem których możesz dokonywać wypłat. Należy pamiętać, że nie wszystkie usługi, które możesz wykorzystać do wpłat, są odpowiednie do wypłat. Możesz przelać pieniądze w następujący sposób:

  • Skrill;
  • Neteller;
  • Astropay;
  • Jeton;
  • Bankowość internetowa;
  • Perfect Money;
  • Sticpay.

Minimalna kwota wypłaty to 5 zł. Czas realizacji transakcji zależy od wybranego systemu płatności i wynosi średnio 15 minut. Prowizje nie są pobierane przez samo biuro bukmacherskie, ale mogą być świadczone przez systemy płatności. Należy o tym pamiętać przed dokonaniem wypłaty za pośrednictwem jednego z zaproponowanych serwisów.

Warunki wypłaty z 888Starz w Polsce

Przed wypłaceniem wygranych na e-portfel lub kartę, prosimy o dokładne zapoznanie się z zasadami transakcji. Obowiązują nas pewne ograniczenia, które zostały wprowadzone w celu zwiększenia poziomu bezpieczeństwa konta oraz zapewnienia ochrony przed oszustwami i praniem pieniędzy.

O jakich zasadach mówimy:

  • Prawo do obstawiania zakładów sportowych i wypłacania pieniędzy mają tylko dorośli użytkownicy;
  • W niektórych przypadkach, aby wypłacić środki, musisz zweryfikować swoje konto i potwierdzić swoją tożsamość;
  • Wypłata środków jest możliwa tylko do tych portfeli i kart, które należą do właściciela konta.

Wnioski o wypłatę są przetwarzane przez całą dobę. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, zawsze możesz skontaktować się z zespołem wsparcia 888Starz Polska, aby uzyskać pomoc.

FAQ

Poniżej odpowiemy na kilka pytań, które są związane z wypłacaniem pieniędzy w 888Starz Polska. Być może te informacje okażą się dla Ciebie pomocne.

Czy mogę wypłacić pieniądze na portfel kryptowalutowy?

Tak, umożliwiamy graczom wypłatę pieniędzy na portfele wystawione w większości popularnych kryptowalut.

Czy mogę wypłacić pieniądze z bonusu?

Pieniądze bonusowe można wypłacić dopiero po całkowitym spełnieniu warunków obrotu. Przed odstawieniem wypłata nie jest dostępna.

Czy gracze mobilni mogą korzystać z kasy fiskalnej?

Tak, wypłata pieniędzy za pośrednictwem aplikacji mobilnej 888Starz Polska jest możliwa. Funkcjonalność tutejszej kasy nie jest w żaden sposób ograniczona w porównaniu z oficjalną stroną.

Czy istnieje ograniczenie liczby wniosków o odstąpienie od umowy?

Nie, możesz utworzyć dowolną liczbę zleceń wypłaty, ale tylko jedna transakcja może zostać przetworzona. Żądania są przetwarzane według kolejności zgłoszeń.