888Starz Aplikacja dla Androida i iOS za darmo

Last update on: 1 Mar 2023

Dzięki aplikacji 888Starz każdy z naszych klientów może stawiać zakłady sportowe, grać w kasynie i korzystać z innych usług i funkcji witryny bezpośrednio ze swojego smartfona. Aplikacja 888Starz oferuje w pełni funkcjonalne pobieranie zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS oraz gwarantuje stabilność i wygodę oprogramowania.

Pobierz aplikację w zaledwie kilka minut, postępując zgodnie z instrukcjami na tej stronie, i zdobądź bonus powitalny do 430 PLN przy pierwszej wpłacie.

888Starz recenzja aplikacji

Aplikację 888Starz dla Androida i iOS możecie pobrać za darmo z naszej oficjalnej strony. Poniżej znajduje się tabela, w której znajdziecie aktualne informacje o aplikacji 888Starz na smartfony:

Wersja aplikacjiv.6 (4722)
Kategoria zastosowaniaZakłady sportowe, kasyno online
Wielkość pliku APK58.31 Mb
Rozmiar zainstalowanej aplikacji85 Mb
KosztBezpłatnie
Obsługiwane systemy operacyjneAndroid, iOS
Aplikacja jest dostępna w krajachPolska, UE, Indie, i inne
Języki aplikacjiAngielski, polski, i inne
Bonus powitalny+100% do pierwszej lokaty do 430 zł
LicencjaOficjalna licencja Curacao #8048/JAZ2020-048

Aplikacja 888starz posiada wyjątkowy interfejs. Nie jest to kopia oficjalnej strony, ale pełnoprawny klient gry z nawigacją dostosowaną do małych ekranów smartfonów.

Zrzuty ekranu

Korzyści dla polskich użytkowników telefonów komórkowych

Aplikacja 888Starz nastawiona na polskich użytkowników. Proponujemy rozwinięcie korzyści, które docenią klienci z Polski:

 • Szeroki wybór wydarzeń sportowych, które obejmują nie tylko wydarzenia światowe, ale również polskie.
 • Mnóstwo systemów płatności, z których większość jest wygodna dla Polaków.
 • Aplikacja 888Starz akceptuje kryptowaluty.
 • Aplikacja może być tłumaczona na język polski.
 • Możliwość wykorzystania PLN jako płatności.
 • Bonus powitalny jest znacznie większy niż w innych placówkach.

Jakość i wygodny serwis przyczyniają się do maksymalnej przyjemności z gry!

888Starz App zalety i wady

Podkreśliliśmy ogólne punkty, które są pozytywne i negatywne w aplikacji 888Starz.

 • Wydarzenia sportowe są aktualizowane i dodawane każdego dnia
 • Możliwość wpłaty i wypłaty środków za pośrednictwem aplikacji, z wykorzystaniem kryptowalut
 • Bonusy dostępne dla kasyn i bukmacherów
 • Licencjonowana zawartość platform i gier
 • Szybka komunikacja z obsługą klienta
 • Obsługa klienta jest dostępna 24 godziny na dobę
 • Aplikacja może być tłumaczona na polski i ponad 60 innych języków
 • Rozbudowane linie przedmeczowe i na żywo, zakłady sportowe w cyberprzestrzeni
 • Dostępny jest konstruktor zakładów.
 • Ograniczona liczba sportów dostępnych w zakładach na żywo
 • Nie akceptuje kart kredytowych VISA

888starz APK Download w 3 prostych krokach

Aby uzyskać 888starz apk, wykonaj te trzy proste kroki w naszym przewodniku. Należy pamiętać, że można pobrać aplikację 888Starz tylko z oficjalnej strony internetowej jako najbardziej wiarygodne źródło informacji. Jak to zrobić i zainstalować klienta, powiemy ci poniżej:

1

Zacznij pobierać aplikację 888Starz

Kliknij przycisk „Pobierz wniosek” w nagłówku naszej strony lub skorzystaj z bezpośredniego linku.

2

Pobierz plik 888starz APK

Wybierz odpowiednią wersję. Kliknij przycisk Android na górze strony lub bezpośrednio z tej instrukcji i potwierdź pobranie. Pozwól swojemu urządzeniu na pobranie pliku. I niż zaczniesz pobierać 888starz APK.

3

Zainstaluj klienta

Po zakończeniu pobierania otwórz plik i potwierdź instalację. Będzie ona trwała jeszcze kilka sekund. Po jej zakończeniu na pulpicie pojawi się skrót, za pomocą którego można uruchomić klienta i rozpocząć obstawianie.

Wymagania systemowe dla systemu Android

Aby aplikacja działała stabilnie i bez błędów, Twój telefon musi mieć stabilne połączenie z internetem i spełniać kilka podstawowych wymagań technicznych:

Wersja na Androida5+
Wolne miejsce w pamięci85 Mb
RAM1 Gb
Procesor1 GHz

Jeśli te wymagania nie są spełnione, nadal możesz spróbować zainstalować klienta, ale w tym przypadku nie gwarantujemy jego stabilności. Ale z reguły aplikacja działa również na późniejszych wersjach urządzeń. Alternatywnie możesz użyć mobilnej wersji strony.

Obsługiwane urządzenia z systemem Android

Aplikacja została z powodzeniem przetestowana na różnych modelach urządzeń:

 • Samsung Galaxy Note 9;
 • One Plus 6;
 • Huawei Honor 9;
 • Samsung Galaxy S8;
 • LG G7;
 • Lenovo K6 Note;
 • Xiaomi Mi 6;
 • Nokia G20;
 • Oppo A53;
 • Motorola E7i.

Jeśli jesteś właścicielem jednego z tych smartfonów lub Twoje urządzenie jest do nich podobne pod względem parametrów technicznych, nie pojawią się trudności z instalacją i w późniejszej grze.

Pobierz 888Starz aplikację dla iOS (iPhone i iPad)

Jeśli korzystasz ze smartfona firmy Apple, czyli jednej z wersji iPhone’a lub iPada, to również masz możliwość pobrania aplikacji i obstawiania za jej pośrednictwem. Aby to zrobić, musisz wykonać kilka kroków.

1

Otwórz stronę internetową

Uruchom dowolną z przeglądarek zainstalowanych na urządzeniu i przejdź przez nią do naszej oficjalnej strony internetowej. Następnie przejdź do strony aplikacji (ta strona).

2

Wybierz aplikację dla iOS

Wybierz aplikację dla systemu iOS i dotknij odpowiedniego przycisku. Zostaniesz przekierowany na stronę rejestracji dla urządzeń z systemem iOS. Przejdź przez nią lub po prostu zaloguj się na swoje konto.

3

Zainstaluj aplikację

Zaloguj się na swoje konto i znajdź przycisk do pobrania aplikacji na iOS. Wykonaj instalację programu. Po pobraniu klient pojawi się na pulpicie i wystarczy się zalogować podając nazwę użytkownika i hasło!

Wymagania systemowe dla iOS

W przypadku urządzeń z systemem iOS, istnieją również minimalne wymagania systemowe dla aplikacji 888Starz. Upewnij się, że Twój smartfon je spełnia, zanim ją zainstalujesz.

Wersja na iOS8+
Wolne miejsce w pamięci85 Mb
RAM1 Gb
Procesor1 GHz

Obsługiwane urządzenia iOS

Wymagania te spełnia większość modeli iPhone’a. W szczególności, aplikacja została pomyślnie przetestowana na następujących urządzeniach:

 • iPhone 6;
 • iPhone 6s;
 • iPhone 7;
 • iPhone 7+;
 • iPhone 8;
 • iPhone 8s;
 • iPhone 11;
 • iPhone 11 Pro;
 • iPhone 12;
 • iPhone 12 mini;
 • iPhone 13.

Jeśli jesteś właścicielem jednego z tych smartfonów lub masz jeszcze nowszy model, możesz pobrać, zainstalować i obstawiać sporty bez obaw o błędy lub problemy z wydajnością. Ale co do zasady, aplikacja może działać na późniejszych urządzeniach, wszystko, czego potrzebujesz, to stabilne połączenie internetowe.

888Starz rejestracja konta w aplikacji

Aby obstawiać zakłady sportowe w aplikacji 888Starz, musisz ukończyć proces rejestracji i zostać zarejestrowanym użytkownikiem. Konto możesz założyć zarówno na oficjalnej stronie, jak i w aplikacji. A jeśli już wcześniej się zarejestrowałeś, nie musisz przechodzić tej procedury po raz drugi. Możesz zalogować się za pomocą utworzonego konta. Jeśli nie masz konta, postępuj zgodnie z instrukcjami:

 1. Otwórz klienta gry, klikając odpowiedni skrót na pulpicie smartfona lub na liście zainstalowanych programów;
 2. Otwórz formularz. W górnej części ekranu zobaczysz przycisk „Zarejestruj się”. Kliknij go, a następnie wybierz metodę rejestracji. Dla użytkowników dostępne są dwie opcje. Są to pełna rejestracja i tworzenie konta przez numer telefonu;
 3. Wypełnij pola. Po wybraniu metody rejestracji zobaczysz formularz z zestawem pustych pól. Wypełnij swoje dane osobowe. Pola, które muszą być wypełnione są oznaczone gwiazdką.

Potem wystarczy się tylko zalogować. Od razu można zacząć grać. Dodatkowa weryfikacja w przypadku zakładów sportowych nie jest wymagana. Pamiętaj jednak, że wszystkie dane, które podałeś podczas rejestracji muszą być prawdziwe. Jeśli użyjesz fałszywych informacji, to w przyszłości mogą pojawić się problemy z potwierdzeniem tożsamości i wypłatą środków.Jeśli masz problemy z procesem rejestracji, skontaktuj się z pomocą techniczną.

Aktualizacja aplikacji 888Starz do najnowszej wersji

Wielu użytkowników martwi się o aktualizację aplikacji do najnowszej wersji. Są dwa sposoby, aby to zrobić: możesz zaktualizować istniejącą aplikację lub odinstalować starą i pobrać ją ponownie. Nowe pobranie będzie wymagało więcej wysiłku i czasu. Aby tego uniknąć, użyj małego algorytmu do aktualizacji zainstalowanego oprogramowania.

 1. Otwórz aplikację 888Starz;
 2. System wyśle Ci powiadomienie, jeśli dostępna jest aktualizacja. Zaakceptuj aktualizację i poczekaj na jej pobranie;
 3. Po aktualizacji aplikacja sama się zrestartuje. Jeśli tak się nie stanie, zamknij ją ręcznie i otwórz ponownie. W ten sposób zaczniesz korzystać z nowej wersji aplikacji 888Starz.

Jeśli zdecydujesz się ponownie zainstalować aplikację, wykonaj następujące kroki:

 1. Odinstaluj aplikację ze swojego urządzenia;
 2. Wejdź na stronę 888Starz, w sekcji aplikacji wybierz odpowiednie łącze: Android lub iOS. Automatycznie pobierzesz najnowszą wersję aplikacji;
 3. Zainstaluj aplikację na swoim urządzeniu.

Aplikacja 888Starz zaktualizowana!

Przegląd mobilnej strony 888Starz

przegląd mobilnej strony 888starz

Jeśli nie możesz pobrać naszej aplikacji, zacznij obstawiać na oficjalnej stronie. Ma ona adaptacyjny design, więc strony automatycznie dostosowują się do rozmiaru ekranu Twojego smartfona. Możesz więc użyć swojego urządzenia i skorzystać z mobilnej wersji strony.

Aby skorzystać z wersji internetowej 888Starz, wystarczy wejść na oficjalną stronę za pośrednictwem przeglądarki internetowej na smartfonie, zalogować się, dokonać wpłaty i rozpocząć zakłady.

Różnice pomiędzy aplikacją 888Starz a oficjalną stroną internetową

Nie ma kardynalnych różnic między tymi dwoma wersjami. Obie oferują te same funkcje gry. Liczba i rodzaje zakładów nie różnią się, podobnie jak bonusy i zestaw instrumentów płatniczych. 

AplikacjaStrona internetowa
Wymagane jest pobranie i instalacjaMożesz grać w przeglądarce
Szybsze ładowanie stronStrony ładują się wolniej
Projekt został pierwotnie opracowany dla smartfonówProjekt jest adaptacyjny i dostosowuje się do rozmiarów ekranu
Wolniej zużywa energię bateriiSzybciej ustawia baterię

W obu przypadkach zapewniony jest wysoki poziom bezpieczeństwa. Na stronie dane są szyfrowane za pomocą certyfikatu SSL. Z kolei w aplikacji wykorzystywane są wewnętrzne algorytmy szyfrujące oraz bezpieczne połączenie.

Bonus powitalny 430 PLN w aplikacji 888Starz

bonus powitalny 430 pln w aplikacji 888starz

Dla nowych graczy mamy hojny bonus powitalny, który pozwala na podwojenie pierwszej wpłaty. Damy Ci dodatkowe 100% od pierwszej wpłaty do 430 PLN, więc możesz postawić jeszcze więcej na swoje ulubione sporty.

Jak zdobyć bonus w aplikacji:

 1. Zarejestruj się. Załóż konto na oficjalnej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Wybierz bonus sportowy, jeśli taka opcja jest oferowana. Nie zapomnij również określić kodu promocyjnego.
 2. Dokonaj wpłaty. Autoryzuj się na stronie i otwórz sekcję kasjera. Tutaj wybierz funkcję wpłaty, oraz system płatności, wypełnij dane i potwierdź operację.
 3. Wygraj bonus. Jak tylko pieniądze wpłyną na Twoje konto, bonus zostanie automatycznie aktywowany. Będziesz mógł zacząć stawiać zakłady.

Należy pamiętać, że te bonusy są dostępne do aktywacji tylko raz. Jest on przeznaczony dla nowych graczy, którzy dokonują pierwszej wpłaty. W tym przypadku kwota pierwszej wpłaty musi wynosić co najmniej 5 zł.

Zanim pieniądze bonusowe zostaną wypłacone, muszą zostać obrócone z mnożnikiem x5. Oznacza to, że należy dokonać obrotu zakładów, który jest 5-krotnie większy od wielkości bonusu. W tym przypadku zakłady muszą być zawierane na ekspresy z trzema lub więcej zdarzeniami o indywidualnych kursach co najmniej 1,4.

Aktywacja bonusu powitalnego w aplikacji jest dostępna przez 30 dni od rejestracji. Nieodebranie promocji w tym terminie spowoduje unieważnienie oferty.

Kod promocyjny w aplikacji 888Starz 

Możesz skorzystać z możliwości aktywacji kodu promocyjnego 888Starz – 888PREMIA, wpisując odpowiednią kombinację znaków w specjalne pole. Pole to jest dostępne przy każdej metodzie rejestracji. Wystarczy, że wpiszesz kod promocyjny w tej samej linii nazwy, a pozwoli Ci on na udział we wszystkich aktualnych promocjach, a także aktywuje aktualne bonusy strony bukmachera. Kod promocyjny zwiększa kwotę bonusu powitalnego o 30%.

888Starz login do aplikacji

Zanim zaczniesz korzystać z aplikacji, musisz zalogować się na swoje konto lub stworzyć nowe. Rejestracja nie potrwa długo, a staniesz się pełnoprawnym użytkownikiem aplikacji 888Starz. Jeśli masz już swój profil w aplikacji 888Starz, wykonaj poniższe kroki:

1

Otwórz aplikację 888Starz na swoim urządzeniu;

2

Na ekranie głównym kliknij przycisk „Zaloguj się”;

3

Na stronie, która się pojawi, wprowadź swój email i hasło;

4

Jeśli nie chcesz cały czas wpisywać swoich danych, kliknij na „Remember Me”.

Po zalogowaniu się na swoje konto, wszystkie funkcje 888Starz są dostępne dla Ciebie.

Opcje zakładów w aplikacji 888Starz

Aplikacja 888Starz oferuje trzy opcje zakładów:

 • Zakłady przedmeczowe. Te zakłady mają zazwyczaj stałe kursy i nie mogą być zmienione podczas meczu.
 • Zakłady na żywo. Elastyczny system, który może ulegać zmianom. W trakcie meczu możesz zmieniać swoje zakłady w zależności od przebiegu spotkania. Użytkownicy mogą oglądać transmisję meczu na żywo w aplikacji 888Starz.
 • Wirtualne zakłady sportowe. Jeden z najszybszych sposobów na zarobienie pieniędzy.

Rodzaje zakładów w 888Starz App

Istnieje kilka podstawowych rodzajów zakładów, które użytkownicy znajdą w aplikacji 888Starz. Zobacz krótki opis każdego z nich.

 • Zakłady Multi. Jest to popularny zakład, ponieważ pozwala obstawiać różne wydarzenia sportowe w grupach zakładów multi i single. Zakłady multi mogą pomóc Ci zwiększyć szanse na wygraną, a co za tym idzie – marżę zysku.
 • Express. Zakład wielozakładowy składa się z minimum dwóch zakładów pojedynczych na różne mecze.
 • Pojedynczy. Jest to zakład, który łączy dwa niepowiązane ze sobą wyniki w tym samym meczu, takie jak wygrana gospodarzy i wyższa suma. Albo wygrana gości i zakład na obie drużyny, które strzelą gola.

Zakłady sportowe w aplikacji 888Starz

zakłady sportowe w aplikacji 888starz

Aplikacja 888Starz obsługuje wszystkie sporty prezentowane na oficjalnej stronie biura bukmacherskiego. Są to dziesiątki dyscyplin, w każdej z nich znajdziesz najpopularniejsze mistrzostwa i zawody.

To są tylko główne kierunki:

 • Piłka nożna;
 • Tenis;
 • Koszykówka;
 • Hokej;
 • Siatkówka;
 • Tenis stołowy;
 • Baseball;
 • Piłka ręczna;
 • Siatkówka plażowa,
 • eSporty i inne rodzaje.

Każdego dnia do dyspozycji masz kilka tysięcy zdarzeń, które można obstawiać. Najbardziej rozwiniętym kierunkiem jest piłka nożna, ale inne sporty również oferują szeroki wybór meczów.

Zakłady na eSporty w aplikacji 888Starz

Dla młodszego pokolenia graczy udostępniliśmy możliwość obstawiania eSportu – profesjonalnych zawodów w grach komputerowych. Ten kierunek jest jednym z priorytetów biura bukmacherskiego. Już dziś można obstawiać zawody w wielu dyscyplinach:

 • CS: GO;
 • Dota 2;
 • League of Legends;
 • Valorant;
 • Starcraft 2;
 • Rainbow Six;
 • King of Glory.

Jeśli kochasz gry komputerowe, jesteś w nich dobry i śledzisz scenę zawodową, spróbuj zakładów bukmacherskich. Każdego dnia będziesz miał dostęp do zakładów na setki meczy esportowych.

Wirtualne zakłady sportowe w aplikacji 888Starz

Wirtualne sporty cieszą się coraz większą popularnością wśród polskich graczy. Dlatego aplikacja 888Starz kładzie tak duży nacisk na ten dział. Regularnie dodawane są nowe sporty i wydarzenia.

Zakłady na sporty wirtualne mają stałe kursy. Zakłady są obstawiane na podstawie wyniku, który wygenerował komputer. Obstawiasz przypuszczalne zakłady na wirtualny mecz.

W tej chwili użytkownicy mogą obstawiać: wirtualną piłkę nożną, hokej, wyścigi konne, i inne. Szczególną popularnością wśród graczy cieszy się oczywiście piłka nożna.

Fantasy sport zakłady bukmacherskie

Zakłady na sporty fantasy dostępne są dla użytkowników aplikacji 888Starz. Jest to wirtualna gra oparta na prawdziwych wydarzeniach sportowych w różnych dyscyplinach. Zazwyczaj ustawia się ją w oparciu o konkretny, realny turniej. W specjalnej sekcji można obstawiać piłkę nożną, i nie tylko.

Aplikacja kasyna 888Starz

aplikacja kasyna 888starz

Dla fanów innych gier hazardowych, oprócz zakładów sportowych, aplikacja posiada sekcję dla kasyna. Można do niej przejść poprzez menu główne. Znajdują się tam trzy kategorie gier:

 • Sloty. Automaty do gry dziesiątek deweloperów, wyniki spinów których zależą od generatora liczb losowych;
 • Kasyno na żywo. Gry stołowe z żywymi krupierami, które odbywają się w trybie na żywo;
 • Różne. Inne gry, które nie pasują do poprzednich kategorii. Na przykład bingo, sporty wirtualne, gry telewizyjne itp.

Osobna rejestracja w kasynie nie jest wymagana. Można w nim grać z tego samego konta i korzystać z pieniędzy otrzymanych w wyniku depozytu. Bonus sportowy nie może być jednak wydany w kasynie.

Metody wpłat i wypłat w aplikacji 888Starz

Nasza aplikacja mobilna otrzymała w pełni funkcjonalny kasjer, za pośrednictwem którego można zarówno wpłacać, jak i wypłacać pieniądze. Użytkownicy mogą dokonywać wpłat poprzez wszystkie usługi dostępne u bukmachera, a jest ich kilkadziesiąt.

Pełną listę takich systemów można znaleźć w kasie fiskalnej. Poniżej zostaną wymienione główne z nich:

 • Mastercard;
 • Skrill;
 • Skrill 1-Tap;
 • Neteller;
 • Astropay;
 • Jeton;
 • Bankowość internetowa;
 • Perfect Money;
 • Sticpay;
 • GPay.

Wszystkie popularne kryptowaluty są również dostępne tutaj, w tym Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin, Dash i inne.

Należy pamiętać, że niektóre z prezentowanych systemów płatności działają jednostronnie. To znaczy, że za ich pośrednictwem można dokonać wpłaty, ale nie można dokonać wypłaty. Sprawdź tę informację w kasie przed dokonaniem płatności.

Na swoje konto można wpłacić co najmniej 3 zł. Po dokonaniu wpłaty, pieniądze są natychmiast dopisywane do salda. Wypłata trwa do 7 dni roboczych, ale w większości przypadków następuje nie później niż 6 godzin od złożenia wniosku.

888Starz wsparcie aplikacji

Jedną z najważniejszych funkcji aplikacji 888Starz jest wsparcie klienta. Prędzej czy później może przyjść moment, w którym będziesz potrzebował profesjonalnej pomocy. W tym celu 888Starz zbudował zespół profesjonalistów, którzy są tutaj, aby Ci pomóc.

Do kontaktu z obsługą techniczną można użyć poczty elektronicznej, czatu na żywo, pomocy telefonicznej i mediów społecznościowych.

Najbardziej dostępny i najszybszy jest czat online. Agent odpowie Ci w ciągu minuty.

Adresy e-mail do obsługi klienta i bezpieczeństwa są otwarte na stronie internetowej. Czas oczekiwania na odpowiedź mailową wynosi do 48 godzin. Istnieje również numer infolinii dla tych, którzy chcą porozmawiać z agentem osobiście. Śledź platformę na mediach społecznościowych, aby jako pierwszy poznać wszystkie nowe i istotne informacje.

Cechy aplikacji 888Starz

Jedną z głównych zalet aplikacji mobilnej 888Starz jest jej funkcjonalność. Nie zrobiliśmy kopii oficjalnej strony, ale opracowaliśmy oddzielnego, pełnoprawnego klienta z własnym zestawem funkcji i unikalnych cech:

 • Interfejs adaptacyjny, który pierwotnie został opracowany dla małych ekranów smartfonów;
 • Zmieniona nawigacja z większą ilością ukrytych menu i przycisków;
 • Przyspieszone ładowanie stron. W porównaniu z witryną można osiągnąć wyższą prędkość;
 • Automatyczne aktualizacje. Po uruchomieniu aplikacji program sprawdza dostępność aktualizacji i pobiera je.

Do dyspozycji graczy jest również pełna gama wydarzeń, udział w promocjach oraz programy bonusowe.

Wnioski

Aplikacja 888Starz to wygodne i bogate w funkcje oprogramowanie na Twoim smartfonie. Funkcjonalność nie odbiega od oficjalnej strony internetowej, a szybkość działania samej aplikacji jest doskonała. Gracze nie są ograniczeni w opcjach i mogą korzystać zarówno z biura bukmacherskiego, jak i kasyna online. Transmisja na żywo i wiele więcej są dostępne.

Instalacja aplikacji nie zajmuje wiele czasu, a sam proces jest dość prosty. Jest to pozytywna strona dla 888Starz, gdyż nikt nie chce mieć do czynienia z zawiłościami związanymi z pobieraniem plików.

FAQ

Czy mogę pobrać aplikację 888Starz za darmo?

Tak, możesz pobrać naszą aplikację za darmo z oficjalnej strony.

Jak korzystać z aplikacji 888Starz?

Po zainstalowaniu aplikacji należy się zarejestrować lub zalogować na swoje konto. Po tym należy dokonać wpłaty. Następnie wybierz jeden lub więcej meczów i ich wynik, po czym określ kwotę zakładu. Należy poczekać do końca meczu i wypłacić wygraną.

Gdzie mogę znaleźć najnowszą wersję aplikacji 888Starz?

Zawsze możesz pobrać najnowszą wersję aplikacji z tej strony, klikając na przycisk „Pobierz aplikację”.

Czy są jakieś bonusy dla użytkowników aplikacji?

Użytkownicy aplikacji 888Starz otrzymują wszystkie bonusy sportowe i kasyno online, które otrzymują użytkownicy oficjalnej strony.

Co zrobić, jeśli mam problem z pobraniem lub zainstalowaniem aplikacji?

Możesz spróbować pobrać plik APK ponownie, lub możesz zacząć obstawiać za pośrednictwem mobilnej wersji strony.