O 888Starz

888Starz Polska została uruchomiona w 2018 roku po tym, jak zwróciła się do nas Fundacja Tron, aby dołączyć do ich międzynarodowego pedału gazu i opracować funkcjonalną aplikację bukmacherską wykorzystującą technologię blockchain Tron. Rezultatem jest 888Starz, który opiera się na chęci stworzenia jak najbardziej przejrzystej platformy bukmacherskiej, zapewniającej użytkownikom szeroki zakres korzyści.

Informacje o 888Starz

Stworzenie platformy blockchain pozwoliło nam rozwiązać jeden z najtrudniejszych problemów branży hazardowej. Podczas gdy zazwyczaj użytkownicy pozostawali na jednej stronie średnio nie dłużej niż 5 miesięcy, teraz zachęta do gry istnieje nawet po tym okresie. Każdy użytkownik, który obstawia na naszej platformie otrzymuje tokeny i automatycznie staje się udziałowcem. Nawet jeśli gracz przegra, może liczyć na stały dochód pasywny, który przynoszą mu jego tokeny. Czyli z czasem może zrekompensować sobie wszystkie straty i wyjść na plusie, nawet jeśli zakłady nie były dla niego zbyt udane.

Ponadto opracowany został unikalny program poleceń, pozwalający na wydobycie dodatkowych korzyści dla każdego zaproszonego znajomego.

W 2020 roku projekt 888Starz Poland znalazł się w top 30 platform DAPP według publikacji Dapp.com. A w 2021 roku biuro bukmacherskie zostało uznane za jedną z najszybciej rozwijających się firm w zakresie projektów kryptowalutowych. W ciągu zaledwie trzech lat działalności wypłaciliśmy użytkownikom ponad 35 milionów dolarów. A my nadal się rozwijamy i oferujemy użytkownikom coraz większy zakres funkcji.

Czym może pochwalić się dziś 888Starz:

  • Wsparcie dla własnego tokera;
  • Codzienne wypłaty dla posiadaczy kryptowalut;
  • Tysiące wydarzeń sportowych do obstawiania;
  • Zakłady bukmacherskie na wirtualne sporty;
  • Kasyno z ponad 3,500 slotami od popularnych dostawców;
  • Loterie i bingo;
  • Poker;
  • Wsparcie dla ponad 30 kryptowalut do wpłaty i wypłaty.

Wszystkie te i wiele innych korzyści dostępne są dla użytkowników przeglądarkowej wersji serwisu, a także tych, którzy obstawiają za pośrednictwem aplikacji 888Starz.

Jak postawić zakład?

Kolejną zaletą 888Starz Polska jest niezwykła łatwość obstawiania. Aby dokonać przewidywania na jedno z tysięcy zdarzeń, potrzebujesz:

1

Zarejestruj się i zaloguj na oficjalnej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej;

2

Wybierz sport, określ mistrzostwa i konkretne wydarzenie sportowe;

3

Dodaj kursy, na które chcesz postawić;

4

Wypełnij kupon, wskazując rodzaj zakładu i jego kwotę.

Jeśli zakład jest udany, otrzymasz pieniądze natychmiast po jego rozliczeniu. Może to nastąpić zarówno po zakończeniu wydarzenia sportowego, jak i w trakcie meczu.