888Starz Polska Polityka prywatności

Wszyscy gracze, którzy rejestrują się poprzez oficjalną stronę 888Starz Polska, automatycznie zgadzają się z polityką prywatności na tej stronie. Przedstawiliśmy tutaj ogólne zasady, wytyczne, cele oraz sposób, w jaki zbieramy, przechowujemy i wykorzystujemy dane osobowe naszych klientów. Pamiętaj, aby zapoznać się z Polityką Prywatności 888Starz przed rozpoczęciem gry. Dane osobowe to wszelkie informacje osobiste, które identyfikują użytkownika jako unikalnego klienta. Na przykład jest to imię i nazwisko, kraj zamieszkania, data urodzenia i inne. Podstawowe informacje podawane są przez graczy już na etapie rejestracji poprzez wypełnienie formularza do założenia konta. Pozostałe dane są nam przekazywane w procesie późniejszego korzystania z usług 888Starz Poland.

Warunki główne

Biuro bukmacherskie 888Starz Polska gromadzi i przetwarza dane osobowe użytkowników zgodnie z wymogami przepisów krajów, w których działa. Cele pracy z takimi informacjami nie są ukryte. Potrzebujemy tych danych, aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa naszych klientów i ich kont wraz z pieniędzmi znajdującymi się na ich saldach. Ponadto wykorzystujemy takie informacje, aby skomponować skuteczne materiały marketingowe i promocyjne oraz realizować bonusy i promocje dla graczy.

Użytkownicy zaczynają przekazywać nam swoje dane osobowe od momentu pierwszej wizyty na oficjalnej stronie biura bukmacherskiego. Dzięki ciasteczkom wiemy z jakiego urządzenia następuje połączenie, z jakiego kraju, jakiego modelu telefonu itp. Również dane są przekazywane podczas dokonywania transakcji finansowych i wypełniania wszelkich formularzy.

Wśród głównych celów pracy z danymi osobowymi klientów można wyróżnić:

  • Poprawa jakości usług, a także skuteczności kampanii reklamowych i marketingowych;
  • Zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa poprzez osobistą identyfikację każdego klienta;
  • Minimalizacja ryzyka oszustw i prania pieniędzy przez pozbawionych skrupułów graczy.

Strona zakładów 888Starz gwarantuje, że Twoje dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim. Przechowujemy je na własnych serwerach i szyfrujemy wszystkie informacje na kilka sposobów.

Przekazanie danych osobowych jest możliwe tylko w przypadku oficjalnego żądania organów ścigania i tylko wtedy, gdy istnieje poważne podejrzenie oszustwa ze strony klienta.

Każdy użytkownik może samodzielnie zmienić niektóre dane osobowe poprzez ustawienia profilu lub odmówić ich udostępniania. W drugim przypadku użytkownik musi wysłać odpowiedni wniosek do serwisu bezpieczeństwa.Zasady i postanowienia polityki prywatności 888Starz Polska wchodzą w życie od momentu rejestracji użytkownika na oficjalnej stronie internetowej lub w aplikacji 888starz biura bukmacherskiego.