888Starz odpowiedzialny hazard

Biuro bukmacherskie 888Starz Polska przestrzega zasad odpowiedzialnej gry i przypomina wszystkim swoim klientom, że wszelkie gry hazardowe są jedynie sposobem na rozrywkę. Osoby, które postrzegają je jako źródło dochodu, nawet dodatkowego, ryzykują utratę ważnych pieniędzy i uzależnienie się od zakładów sportowych i gier kasynowych. Na początku wypracuj sobie właściwe podejście do hazardu, w przeciwnym razie konsekwencje tego hobby mogą być dla Ciebie bardzo szkodliwe.

Główne stwierdzenia

Podstawowym zadaniem naszej firmy jest zapewnienie najbezpieczniejszego i najbardziej przejrzystego procesu gry. Dużo uwagi poświęcamy technicznym sposobom ochrony użytkowników przed oszustwami. Na oficjalnej stronie 888Starz Polska wdrożonych jest kilka ograniczeń i zasad:

 • Tylko użytkownicy powyżej 18 roku życia mogą stawiać zakłady sportowe. Jeśli masz mniej niż 18 lat, nie próbuj używać fałszywej daty urodzenia. Konto może zostać zablokowane za podanie fałszywych danych osobowych;
 • Każdy gracz może mieć nie więcej niż jedno zarejestrowane konto. Ponowna rejestracja nieuchronnie doprowadzi do zablokowania wszystkich kont i zamrożenia środków, które się na nich znajdują;
 • Służba bezpieczeństwa regularnie przeprowadza ręczne kontrole kont, a transakcje finansowe są sprawdzane przez automatyczne algorytmy;
 • Strona daje możliwość weryfikacji – potwierdzenia tożsamości.

Wszystko to przyczynia się do zachowania gry fair play i tworzy bezpieczne środowisko dla zakładów, także w odniesieniu do potencjalnych szkód związanych z oszukiwaniem.

Przypominamy wszystkim hazardzistom, że uzależnienie od hazardu jest poważną chorobą psychiczną, która może zaszkodzić Tobie, Twoim budżetom osobistym i rodzinnym, a także rodzinie i przyjaciołom. Każdy w jakimś stopniu podlega rozwojowi uzależnienia od hazardu. I aby zrozumieć zakres tego uzależnienia, trzeba odpowiedzieć sobie na kilka pytań:

 • Czy Twoja pasja do hazardu przerodziła się w coś więcej niż tylko sposób na dobrą zabawę?
 • Czy odczuwasz frustrację, złość i irytację, gdy przez długi czas nie możesz obstawiać zakładów sportowych;
 • Czy często spędzasz na grze więcej czasu niż pierwotnie planowałeś;
 • Czy wydajesz na zakłady więcej pieniędzy niż możesz sobie pozwolić. Czy używasz tylko własnych pieniędzy, czy też pożyczasz pieniądze;
 • Czy Twoje relacje z przyjaciółmi i krewnymi ucierpiały z powodu Twojego hobby jakim są zakłady?

Zgodnie z odpowiedziami na te pytania, możesz zrozumieć, jak bardzo jesteś podatny na uzależnienie i czy cierpisz na nie w tej chwili.

Porady dotyczące radzenia sobie z uzależnieniem od hazardu

Ludomania to poważna choroba psychiczna, która objawia się oprócz wszelkiego rodzaju hazardu, także zakładami sportowymi. Setki milionów ludzi na całym świecie cierpi na to uzależnienie i jest na nie narażonych w taki czy inny sposób. Aby zminimalizować ryzyko uzależnienia od hazardu, konieczne jest przestrzeganie kilku zaleceń:

 • Wydawaj tylko te pieniądze na lokaty i zakłady, których utrata nie wpłynie na jakość Twojego życia;
 • Nie zapożyczają się i nie pożyczaj pieniędzy, żeby zrobić zakład;
 • Określ z góry maksymalną ilość czasu, jaką jesteś gotów poświęcić na grę. Ustal również limit budżetu;
 • Nie podnoś zakładu, aby odrobić wcześniejsze straty w wyniku jednego udanego przewidywania.

Jeśli czujesz, że emocje zaczynają wpływać na Twoje decyzje, natychmiast przestań grać. Jeśli stracisz kontrolę nad sobą, możesz skontaktować się z obsługą klienta i poprosić o ustalenie limitu kwoty, którą możesz wpłacić na swoje konto lub o tymczasowe zamrożenie konta. Wsparcie może również dostarczyć Ci adresy i numery telefonów specjalistycznych agencji, które zajmują się pomocą osobom uzależnionym od hazardu.